Dla "Walecznej Agatki"

Dla "Walecznej Agatki"


W dniu 14.12.2021 r. ok. godziny 10.00-10.30 odbędzie się w naszej Szkole we współpracy ze Stowarzyszeniem „Druga Szansa” zbiórka do puszek dla „Walecznej Agatki”.

Agatka nie mogła się doczekać, aż rozpocznie naukę w szkole i pójdzie do pierwszej klasy. Niestety, nie było jej dane iść nawet na rozpoczęcie roku szkolnego. Zamiast tego znalazła się na oddziale onkologii… Trwa walka o jej życie i zdrowie! Leczenie naszej córeczki sięgnie zawrotnej kwoty ponad 8 milionów złotych – potrzebujemy pomocy, żeby uratować nasze dziecko!

Rada Rodziców będzie zbierała na leczenie chorej dziewczynki.
Przyłączmy się wszyscy do Pomocy Agatce!
Zebrane środki zostaną wpłacone na podane konto, a my podzielimy się tą informacją na portalu społecznościowym Facebook, jaką kwotę przekazała społeczność „Jedynki” potrzebującej Agatce.
Bądźmy razem dla Agatki!