Dzień Otwarty w Jedynce

Dzień Otwarty w Jedynce


W sobotę powitaliśmy w naszej szkole wyjątkowych gości. Przybyli przyszli pierwszoklasiści wraz z rodzicami.

Na początku zaprosiliśmy dzieci na bajkę Czerwony Kapturek przygotowaną przez uczniów z klas 4-8 oraz pokaz taneczny naszych uczennic. Następnie przybyli goście udali się

do sal, gdzie dzieci brały udział w warsztatach plastycznych, przyrodniczych i technicznych. Przyszli pierwszoklasiści uczestniczyli także w zajęciach z robotyki oraz szlifowali język angielski, biorąc udział w zabawach multimedialnych z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Dzieci wyśmienicie bawiły się również w świetlicy i w sali gimnastycznej, uczestnicząc w grach sprawnościowych i w zabawach ruchowych.

Zmęczeni, ale szczęśliwi wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku przygotowanego przez panie kucharki

i nauczycieli w szkolnej stołówce. W miłej atmosferze rodzice rozmawiali z Panią Dyrektor o ofercie edukacyjnej na przyszły rok szkolny oraz o otwarciu hali sportowej. Wychodząc ze szkoły, dzieci dostały od nas drobne upominki, które sprawiły im ogromną radość. Pani Dyrektor i nauczyciele otrzymali wiele ciepłych słów od przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców.

Wszystkim osobom, dzięki którym Dzień Otwarty mógł się odbyć, składamy serdeczne podziękowania.