Hej kolęda, kolęda ...

Hej kolęda, kolęda ...

Kochani!

8 stycznia w uroczym wnętrzu Kościoła Św. Marcina w Kłobucku uczniowie naszej szkoły w piękny, tradycyjny sposób celebrowali Boże Narodzenie, przedstawiając Jasełka.

Wspólne kolędowanie było okazją do spotkania się bliskich, przyjaciół i naszej społeczności szkolnej. To świąteczne widowisko zgromadziło w kościele wiele osób i zaproszonych gości. Swoją osobą zaszczycił nas Burmistrz Kłobucka, Pan Jerzy Zakrzewski i Sekretarz Gminy Pani Sylwia Piątkowska oraz duszpasterze parafii Św. Marcina i Grono Pedagogiczne naszej Jedynki.

W postaci bożonarodzeniowe wcielili się uczniowie kl. IIIa i IIa, wspierani przez chór szkolny i innych uczniów naszej szkoły.Nad całością czuwały wychowawczynie klas, p. Dominika Szczepaniak i p. Klaudia Wojtasińska-Swiac oraz p. Agata Tylikowska. O stronę muzyczną zadbała p. Izabela Wypych, zaś o udokumentowanie i sfilmowanie p. Katarzyna Grzybowska.

Publiczność nagrodziła gromkimi brawami i uśmiechami wszystkie dzieci, które włożyły wiele wysiłku w odgrywane role i przygotowane stroje. Doceniła również to,że nasza szkoła dba o polską tradycję, zwyczaje i wartości religijne.

Każdy z przybyłych na przedstawienie otrzymał słodki upominek.

Dziękujemy za miłe wrażenia.

Hej kolęda, kolęda…