Jaka piękna jest Warszawa!

Jaka piękna jest Warszawa!

Jaka piękna jest Warszawa!!!

27 maja 2024 roku odbyła się wycieczka szkolna do Warszawy, w której uczestniczyli uczniowie klas szóstych. Wycieczka była bardzo ciekawa i dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń i nowej wiedzy. Uczniowie mieli okazję zobaczyć na żywo naszą piękną stolicę.

Zwiedzanie zabytków Starego Miasta pozwoliło im lepiej poznać historię Warszawy. Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta oraz pomniki Syrenki i Małego Powstańca to miejsca, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Pałac Kultury i Nauki zrobił na wszystkich ogromne wrażenie, zwłaszcza widok z tarasu na 30. piętrze, skąd mogliśmy podziwiać panoramę miasta. 🏙️

Ta wycieczka była nie tylko wspaniałą przygodą, ale także lekcją historii. Wszyscy wróciliśmy do domu pełni pozytywnych emocji i z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne wyjazdy.

Cieszymy się również, że dopisała nam cudowna pogoda.🌞