Kolejny udany występ tenisistów stołowych z ,,Jedynki”.

Kolejny udany występ tenisistów stołowych z ,,Jedynki”.

 Po serii udanych występów w Drużynowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego:

– I miejsce Dziewcząt i Chłopców w Mistrzostwach Gminnych

– I miejsce Dziewcząt i Chłopców w Mistrzostwach Powiatowych

– III miejsce Dziewcząt i V Chłopców w ¼ Mistrzostw Województwa Śląskiego

Zawodnicy i zawodniczki z naszej szkoły z sukcesami uczestniczyli w Powiatowych Zawodach z okazji 104 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, które od kilku lat rozgrywane są w Krzepicach dzięki zaangażowaniu Dariusza Jankowskiego i Grzegorza Garbaciaka- nauczycieli z pasją i życiowym przesłaniem.

W zawodach wzięło udział 10 uczestniczek i uczestników z naszej szkoły:

– Bachór Zofia.

– Natasza Górnik,

– Filip Gładysz,

– Tondyra Wojciech,

– Wydmuch Dawid,

– Makles Kacper,

– Drzastwa Dominik,

– Pomian Nikodem,

– Suchański Leon,

– Jędryszczak Jakub

W kategorii chłopców zawodnicy naszej szkoły dosłownie i w przenośni zdominowali całe podium, na najwyższym stopniu podczas dekoracji stanął Leon Suchański, który w finale pokonał Dominika Drzastwę, na trzecim miejscu uplasował się Nikodem Pomian. W kategorii dziewcząt w finale Natasza Górnik pokonała Zosię Bachór.

Słowa uznania naszym zawodnikom należą się tym bardziej, że w kategorii chłopców do rywalizacji przystąpiło 32 zawodników, w kategorii dziewcząt 24 zawodniczki.

Brawa i Gratulacje!!!!

Na marginesie dodajmy, że nazwa ,,Jedynka” zobowiązuje 👍