Koniec roku szkolnego 2020

Koniec roku szkolnego 2020

Kochani uczniowie naszej “Jedynki” za wami kolejny rok szkolnej edukacji. Cieszę się, że był to czas bezpiecznej ,ale i wyjątkowej pracy – pod troskliwą opieką waszych wychowawców i nauczycieli. Nie był to łatwy rok szkolny, ale wspólnie daliśmy radę. Sto procent uczniów uzyskało promocję do następnej klasy, bardzo wielu z Was uzyskało świadectwo z wyróżnieniem, wielu otrzymało nagrody książkowe, dyplomy, statuetki i inne wyróżnienia. W tym szczególnym dniu pragnę bardzo gorąco podziękować Wam drodzy uczniowie i drodzy Absolwenci za trud, wysiłek i zaangażowanie w zgłębianiu tajników wiedzy, zdobywaniu nowych umiejętności, rozwijaniu swoich zdolności i talentów.

Gratuluję wysokich wyników w nauce, zwycięstw w wielu konkursach, zawodach sportowych, występów wokalnych i tanecznych, angażowania się w prace na rzecz szkoły, oraz co jest tak ważne pomoc koleżeńską.

Odnoszę się z wielkim uznaniem do Waszej pracy i jestem głęboko przekonana, że docenicie w niedalekiej przyszłości to wszystko czego nauczyliście się w tej szkole.

Życzę abyście zawsze osiągali cele, które sobie postawicie i byście zawsze pamięcią wracali do nas. Chciałabym w Tym miejscu podziękować wszystkim którzy wspierali prace naszej szkoły.

Słowa podziękowania na pierwszym miejscu kieruję do Pana Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego za wspaniałe laptopy dla naszej szkoły, ale przede wszystkim za życzliwość, wyrozumiałość, dobro i otwarte serce.

Dziękuję również bardzo serdecznie wszystkim Sponsorom – ludziom o wielkich sercach, którzy nas wspierali i wspierają.

Mojej zastępczyni Pani Urszuli Sikorskiej za pracę w kierowaniu szkołą. Dziękuję wszystkim Nauczycielom za wkład w rozwój wiedzy, umiejętności, kompetencji i kształtowania postaw naszych uczniów. Naszemu księdzu Adamowi za opiekę duchową przez cały rok.

Dziękuję całemu personelowi administracyjnemu i medycznemu za ich zaangażowanie w prace na rzecz szkoły.

Za wielkie wsparcie i pracę dziękuję wszystkim Drogim Rodzicom, Szkolnej Radzie Rodziców na czele z Panem Ireneuszem Telengą, Ewą Bednarczyk, Renatą Adamik Psiuch i Magdaleną Majchrzak. W tym miejscu pragnę podkreślić, że przez długie lata Pani Magdalena Majchrzak pracowała w Radzie Rodziców, zawsze dostrzegała problemy i potrzeby naszych uczniów. Dziękuję za Pani serdeczność i przyjaźń. Pani Madziu proszę przyjąć naszą wdzięczność i szacunek za te lata wspólnej pracy.

Żegnam zatem naszych absolwentów jeszcze raz. Pamiętajcie coś się w życiu kończy i coś zaczyna. Tylko “nie rozpędzajcie się z tą dorosłością -wierzcie mi zdążycie”. Uczcie się dokonywać mądrych wyborów ,które pozwolą Wam spełniać oczekiwania i marzenia- bądźcie szczęśliwi.

Wszystkim uczniom po całorocznej pracy życzę odpoczynku, słońca, wielu wrażeń i dobrych emocji. Życzę zdrowych i bezpiecznych wakacji. Bądźcie radośni, rozważni, przewidujący i ostrożni.

Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom szkoły życzę udanych wakacji, aby wolny czas przysporzył sił i zapału do zawodowych zmagań w nowym roku szkolnym, oraz radości w życiu osobistym.

Dziękuję wszystkim i każdemu za cokolwiek co się stało naszym wspólnym udziałem, w szczególności za to co było dobrem i na trwałe zapisze się w naszej pamięci, za serdeczność i przyjaźń ,za wszystkie te cechy , które składają się na rzetelne wypełnianie misji i kształtowania młodego pokolenia, za miłość niełatwą – bo miłość do szkoły

Do zobaczenia.

Anna Kępczyńska- dyrektor szkoły

Leave a reply