konkurs na NAJCIEKAWSZĄ DYNIĘ HALLOWEENOWĄ

W dniu 28 października 2022 roku został rozstrzygnięty szkolny konkurs na NAJCIEKAWSZĄ DYNIĘ HALLOWEENOWĄ.
Udział w konkursie wzięli uczniowie klas IV – VIII. Można było je wyciąć, pomalować lub ozdobić według własnego projektu i twórczej inicjatywy. Wszystkie prace zostały zaprezentowane na wystawie na szkolnym holu. Celem konkursu było połączenie tradycji polskiej i irlandzkiej oraz rozwijanie inwencji twórczej wśród dzieci poprzez zastosowanie różnorodnych rozwiązań plastycznych oraz rozwijanie wyobraźni i pomysłowości. Wszystkie prace były bardzo ciekawe. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ponieważ nasi wspaniali artyści wykazali się niezwykłą pomysłowością i stworzyli dyniowe arcydzieła sztuki. Wszystkie dynie były oryginalne, kreatywne i wspaniałe!                                                                                                     
Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni słodkimi upominkami.                                          Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:
1. miejsce 
Zofia Świąć 4 b 
Bartosz Makles 5 b
Małgorzata Kowalska 8 b
Zuzanna Zięba 6 a
Hanna Bednarczyk 7 a
2. miejsce 
Dawid Giza 4 a
Alicja Kuc 4 a
Zuzanna Kłysińska 4 a
Zuzanna Kurek 6 a
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie oraz wspaniałą zabawę!                                                                                                       Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Leave a reply