MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KOTA


Laki, Heniek, Mruczek, Ruda, Misiek czy Mariola… długo by jeszcze wymieniać. To tylko niewielka grupa wspaniałych kotów uczniów z naszej szkoły 🙂 

Międzynarodowy Dzień Kota to święto obchodzone 17 lutego każdego roku – w Polsce od 2006 roku.  W naszej szkole jest wielu miłośników tych wspaniałych zwierząt. Wielokrotnie wspieraliśmy też akcje na ich rzecz. To święto  przypomina nam o znaczenie kotów w życiu człowieka. Pamiętajmy o  niesieniu pomocy wolno żyjącym i bezdomnym zwierzętom, które miały kiedyś dom, ale go straciły, bądźmy wrażliwi  na często trudny koci los. 

Wśród zdjęć jest tylko niewielka część z tych, które przesłali nasi uczniowie 🙂 Dziękuję wszystkim “Kociarzom” za przesłane zdjęcia i obiecuję, że wkrótce postaram się żeby wszystkie przesłane fotografie znalazły się w tym miejscu 🙂