"Program dla szkół"

"Program dla szkół"


Pomimo trwającej pandemii Nasza szkoła przystąpiła do “Programu dla szkół” finansowanego ze środków Unii Europejskiej i Budżetu Krajowego, którego głównym celem jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie spożycia owoców, warzyw oraz mleka i produktów mlecznych w codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym realizowane w szkole. Upowszechnianie zdrowej, zbilansowanej diety i wzrost świadomości w tym zakresie wśród dzieci i rodziców.

Dla klas I -III wydawane są mleko, owoce i warzywa stacjonarnie, a pozostałym uczniom rodzice odbierają produkty ze szkoły.

Życzymy zdrowia i zapraszamy po zdrowie do szkoły!

Dyrektor szkoły

Anna Kępczyńska

Leave a reply