"Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko rozkwita w słońca blasku..."

"Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko rozkwita w słońca blasku..."

“Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko rozkwita w słońca blasku i wielka miłość rośnie w nas. Miłość do ludzi, do przyrody w zielone każdy z wiosną gra. Już zima poszła spać za morza a w naszych sercach radość trwa”

Już za kilka dni w naszych domach zagości świąteczny klimat. Uczniowie klasy 3 b oraz klasy 6 b pod opieką p. Agnieszki Siei,  p. Katarzyny Grzybowskiej oraz p. Izabeli Wypych zaprezentowali w dniu dzisiejszym słowno-muzyczny apel wielkanocny 🐰🐣

Wesołe akcenty występu spodobały się naszym uczniom 😊

Podsumowania dokonała Pani wicedyrektor, która złożyła w imieniu Pani Dyrektor i własnym wielkanocne życzenia, nie zapominając o śmigusowym akcencie 💦

Zwieńczeniem apelu były słodkości dla każdego ucznia w postaci świątecznych jajeczek 🐣🥚😉

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Leave a reply