SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

Nasza szkoła bierze udział w akcji

“LIDL

SZKOŁY

pełne

TALENTÓW”

Pomóż nam zbierać Talenciaki. Wejdź na www.lidl.pl/szkoly i sprawdź jak wesprzeć naszą szkołę.

Kampania trwa od dnia 5 września 2022 r. do wyczerpania zapasów Nagród (produktów możliwych do zamówienia po uzyskaniu odpowiedniej liczby “Talenciaków”) lecz nie dłużej niż do dnia 13.11.2022 2023 r.

Listę Nagród można znaleźć na stronie lidl.pl/Szkoly lub w katalogu Nagród.

Wyciąg z regulaminu: „REGULAMIN KAMPANII SPOŁECZNEJ “Szkoły pełne Talentów ”

…1. W terminie od 05 września 2022 roku do 13 listopada 2022 roku Klienci Organizatora otrzymają Talenciak (z indywidualnym kodem QR) za każde 50  PLN lub zakup produktów premiowych (produktów specjalnych) wydane podczas dokonywania zakupów we wszystkich sklepach stacjonarnych Organizatora na zasadach określonych szczegółowo w kolejnych punktach.

2. W przypadku zakupów dokonanych za:

1. kwotę równą lub wyższą niż 50 zł, ale niższą niż 100 zł (w tym jedno warzywo lub owoc) Uczestnik otrzyma 1 (słownie: jednego) Talenciaka;

2. kwotę równą lub wyższą niż 100 zł, ale niższą niż 150 zł (w tym jedno warzywo lub owoc) Uczestnik otrzyma 2 (słownie: dwa) Talenciaki;

3. równą lub wyższą niż 150 zł, ale niższą niż 200 zł (w tym jedno warzywo lub owoc) Uczestnik otrzyma 3 (słownie: trzy) Talenciaki;

4. kwotę równą lub wyższą niż 200 zł, ale niższą niż 250 zł (w tym jedno warzywo lub owoc) Uczestnik otrzyma 4 (słownie: cztery) Talenciaki;

Dodatkowo, jeśli zakupy za daną kwotę obejmować będą jednocześnie zakup produktów lub grupy produktów oznaczonych zgodnie z załączonym wzorem (“Produkt specjalny“).

…Klient może przypisać zgromadzone Talenciaki do wybranych szkół w następujący sposób:

1. Skanując aparatem swojego smartfona kod QR znajdujący się na odwrocie Talenciaka, za pomocą platformy, wybrać Placówkę Oświatową beneficjenta i przypisać do niej Talenciaka.

2. Wchodząc na stronę Kampanii lidl.pl/Szkoly w przeglądarce internetowej wybrać żądaną Placówkę Oświatową po przekierowaniu na szkoly.lidl.pl , przepisać kod alfanumeryczny znajdujący się na Talenciaku, a następnie przypisać Talenciak do Placówki Oświatowej będącej beneficjentem Talenciaka.

3. Umieścić Talenciaka w fizycznej formie w specjalnie przygotowanych do tego celu pojemnikach usytuowanych w danej Placówce Oświatowej.

Szczegóły i regulamin akcji pod linkiem: Wybierz szkołę (lidl.pl)

Zachęcamy do udziału w akcji i wsparcia naszej szkoły.