WYCIECZKA UCZNIÓW KLAS VII


Dnia 15 czerwca 2021 roku uczniowie klas siódmych wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Częstochowy. Celem naszego wyjazdu było kształtowanie wrażliwości estetycznej uczniów poprzez odbiór sztuki filmowej, wyrabianie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego oraz dodatkowa, intensywna lekcja wychowania fizycznego.

Eskapada rozpoczęła się od obejrzenia, w kinie „Cinema City” w „Galerii Jurajskiej”, filmu przygodowego pt. “Czarny młyn”. Został oparty na motywach najsłynniejszej powieści młodzieżowej Marcina Szczygielskiego o tym samym tytule “Czarny młyn” to wzruszająca opowieść o tolerancji i akceptacji, do której dzieci muszą dojść własną drogą. Seans filmowy okazał się niesamowity i przypadł uczniom do gustu.

Kolejnym punktem wycieczki był park trampolin „Stacja Grawitacja”. Uczniowie korzystali ze wszystkich dostępnych tam atrakcji. Wszyscy z radością skakali na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami, tor przeszkód, ścianka wspinaczkowa, park linowy oraz rzuty do kosza po odbiciu z trampoliny.

Zmęczeni, lecz w wyśmienitych humorach uczniowie wrócili po południu do domu.

Uśmiech i radość oraz beztroska zabawa naszych dzieci to najcenniejsze, co można zobaczyć. Powiedzmy to głośno, że była to na pewno reintegracja na medal!!!

Zapraszamy na fotorelację.