Zakończenie roku szkolnego 2022/2023


Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek.

O godzinie 9.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Sebyły w Kłobucku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

Uroczysty apel rozpoczęliśmy tradycyjnie od wspólnego odśpiewania hymnu. Następnie głos zabrała pani Dyrektor Anna Kępczyńska. Po wystapieniu pani dyrektor uczniowie klasy 6, pod opieką p. Doroty Brzózki zaprezentowali nam zabawny skecz, który był nawiązaniem do szkolnego życia 😊

Zwieńczeniem apelu było wręczanie dyplomów wzorowych uczniów dla trzecioklasistów oraz nagród książkowych i świadectw z wyróżnieniem dla uczniów klas 4-7 osiągających wysokie wyniki w nauce 🧑‍🎓

Na koniec kilka słów skierowała do uczniów Sekretarz Gminy Kłobuck Pani Sylwia Piątkowska, życząc uczniom przede wszystkim udanych i co najważniejsze bezpiecznych wakacji 🏝️🏞️👫.

Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami 🙂

Do zobaczenia w następnym roku szkolnym 🙂