Zapraszamy do udziału w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Literackim pod patronatem  Burmistrza Kłobucka  Pana Jerzego Zakrzewskiego pt.: "Jestem ilustratorem poezji Władysława Sebyły"

Szanowni Państwo!

                  Dyrekcja oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Sebyły w Kłobucku zapraszają do wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie im. Władysława Sebyły na  ilustrację do wybranego wiersza Władysława Sebyły – organizowanym pod patronem Burmistrza Kłobucka  w związku z kolejną rocznicą urodzin Patrona naszej szkoły pochodzącego z  Kłobucka.

          Poniżej regulamin konkursu, karta zgłoszenia ucznia oraz oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych ucznia i nauczyciela przygotowującego.

                                                                                                                     Serdecznie zapraszamy