ZUCHY Z JEDYNKI NAJLEPSZE :-)

ZUCHY Z JEDYNKI NAJLEPSZE :-)

Zuchy z naszej szkoły najlepsze.
W sobotę 12 czerwca 2021 r. zuchy z 8 GZ Mali Podróżnicy z phm. Beatą Kotasińską i 10 GZ Mali Przyrodnicy z phm. Danutą Papierz i p. Ewą Kowalską wzięły udział w Rajdzie o Puchar Komendantki Hufca ZHP Kłobuck. Organizatorami Rajdu była Komenda Hufca ZHP w Kłobucku oraz działająca w naszej szkole 2 Kłobucka Drużyna Harcerska OLIMPIJCZYCY im. Janusza Kusocińskiego wraz z phm. Joanną Surowiec, p. Katarzyną Grzybowską i p. Karoliną Suchańską. Tegoroczny Rajd pod hasłem „Szlakiem naszych bohaterów” odbył się pod patronatem Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego.
Zuchy z zapałem przeszły zaplanowaną trasę 4 km, wspaniale rozwiązały zadania rajdowe: odnalazły na cmentarzu groby byłych komendantów Hufca ZHP Kłobuck, ułożyły piosenkę o naszym mieście, rozwiązały krzyżówkę, quiz oraz wykazały się znajomością segregowania odpadów. Zuchom dopisywał humor, energia i piękna pogoda. Zmagania rajdowe zaowocowały zdobyciem I miejsca przez 10 GZ Mali Przyrodnicy i Pucharu Komendantki Hufca ZHP Kłobuck w kategorii Gromady Zuchowe oraz II miejsca przez 8 GZ Mali Podróżnicy. Zuchy odebrały puchar i nagrody z rąk Komendantki Hufca hm. Beaty Pluty.  Gratulujemy dzielnym zuchom! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć! Do zobaczenia na następnym rajdzie.
Czuwaj!