Dzień Otwarty w "Jedynce"

Dzień Otwarty w "Jedynce"


Dnia 15 marca 2024 r. w naszej szkole odbył się „Dzień Otwarty”. Gościliśmy przyszłych pierwszoklasistów, którzy przybyli na spotkanie wraz ze swoimi rodzicami. Na wstępie dyrektor szkoły pani Anna Kępczyńska serdecznie przywitała gości i zapoznała wszystkich z ofertą edukacyjno -wychowawczą placówki. Na ten dzień nauczyciele i uczniowie przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek, m.in.: występ muzyczno –taneczny, pokazy chemiczne, lekcję biologii i programowania oraz zajęcia sportowe dla dzieci, które przyszły tego dnia obejrzeć szkołę. Nasi goście mogli zwiedzić placówkę, porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami i uczniami. Dzieci otrzymały upominki, nie zabrakło słodkiego poczęstunku w specjalnie na ten dzień otwartej kawiarence. Wszystkim uczestnikom Dnia Otwartego serdecznie dziękujemy za przybycie. Mamy nadzieję, że poznanie naszej szkoły zachęci rodziców i dzieci do podjęcia nauki w „Jedynce” już od września.