Kolejne sukcesy tenisistów stołowych

Kolejne sukcesy tenisistów stołowych


Do licznych sukcesów w zawodach tenisa stołowego na różnym szczeblu uczniowie naszej szkoły zdążyli nas już przyzwyczaić, dlatego po wygraniu Gminnych Mistrzostw SZS, które były zarazem eliminacja,i do powiatowych zmagań nikogo nie zdziwiło pierwsze miejsce dziewcząt i chłopców w Mistrzostwach Powiatowych SZS, które odbyły się w Krzepicach.

Rywalizacja sportowa SZS na terenie powiatu przebiega w ten sposób, że do finałów powiatowych w poszczególnych dyscyplinach sportowych awansują dwa pierwsze zespoły z eliminacji międzygminnych. Gmina Kłobuck ze względu na dużą liczbę szkół podstawowych traktowana jest jako jedna grupa międzygminna. Zawodnicy i zawodniczki w tenisie stołowym rywalizują w grach zespołowych, osobno dziewczęta, osobno chłopcy, Drużyna składa się z dwóch uczniów plus rezerwowy. To krótkie wyjaśnienie zawiłości regulaminowych piszemy po to, aby pokazać jak długą drogę musieli przejść zawodnicy i zawodniczki naszej szkoły, aby w w Finale Powiatowym stanąć na najwyższym stopniu podium i odebrać z rąk Prezesa Szkolnego Związku Sportowego upragniony puchar. 

Nasza, można śmiało użyć takiego sformułowania ,,eksportowa drużyna” wystąpiła w składzie:

Dziewczęta- Natasza Górnik, Zofia Bachór

Chłopcy- Leon Suchański, Nikodem Pomian, Dominik Drzastwa.

Słowa podziękowania za postawę i Ogromne Gratulacje!!!!!