Koło warcabowo - szachowe

Koło warcabowo - szachowe


Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Uczniowie do zapisywania się na zajęcia koła warcabowo – szachowego działającego od wielu lat w naszej szkole.

Szachy to stara gra strategiczna wywodząca się z Indii, która bardzo szybko zdobyła popularność w Persji, a następnie na całym świecie. Dziś jest uznawana za jedną z najlepszych gier wspaniale rozwijających intelekt i umiejętność planowania posunięć. Jeśli chcesz poznać podstawy lub rozwijać swoje umiejętności gry w warcaby lub szachy, poćwiczyć koncentrację, pamięć, logiczne myślenie i cierpliwość to zapraszamy do udziału w zajęciach. Podczas spotkań przygotowujemy uczniów do udziału w zawodach i turniejach na różnym szczeblu, zaczynając od szkolnego. Opiekunem i instruktorem koła jest wychowawca świetlicy szkolnej Pani Aneta Blachnicka., która przyjmuje również zgłoszenia od chętnych uczniów.

Zapraszamy