Podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego "Malowane wiersze Władysława Sebyły"

Podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego "Malowane wiersze Władysława Sebyły"


Z wielką przyjemnością informujemy, że dnia 2 marca 2021 roku został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny „Malowane wiersze Władysława Sebyły” dla uczniów z klas III – VIII. Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej inspirowanej jednym z następujących wierszy Władysława Sebyły: „Bajka”, „Żaba zarozumiała”, „Słowik i osły”, „Kurki”. Konkurs miał na celu rozbudzanie i kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez tworzenie prac plastycznych, propagowanie twórczości Władysława Sebyły, rozwijanie u dzieci zainteresowań poezją polską oraz promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Jury w składzie: p. Barbara Zielonka, p. Agnieszka Sieja oraz p. Anna Gradzik nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace.

Oto lista osób nagrodzonych w konkursie:

I miejsce

Kamila Suchanek 5a

Kamila Świącik 5a

Martyna Janik 7a

Julia Kasprzak 8a

II miejsce

Aleksandra Zalewska 7b

Martyna Psiuch 7c

III miejsce

Emilia Cybińska 4a

Weronika Krzemińska 4b

Natalia Sitkiewicz 6b

Wiktoria Pasieka 7b

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Zapraszamy do obejrzenia galeriiBajka