Sukces uczniów naszej szkoły- najlepszy wynik sportowy w roku szkolnym 2021/2022!

Sukces uczniów naszej szkoły- najlepszy wynik sportowy w roku szkolnym 2021/2022!


Podczas uroczystej Sesji Rady Powiatu Kłobuckiego trzej uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kłobucku Leon Suchański, Dominik Drzastwa i Nikodem Pomian za najlepszy wynik Sportowy w roku szkolnym 2021/2022 w Mistrzostwach Organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy zostali uhonorowani nagrodami pieniężnymi oraz statuetkami.

Przypomnijmy, że Nikodem, Leon i Dominik w tym roku zajęli VI miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Śląskiego Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Stołowym.

Aby awansować do finału wojewódzkiego Team z ,,Jedynki” triumfowali kolejno w mistrzostwach gminnych, powiatowych, rejonowych i półfinałowych. Droga do sukcesu była więc bardzo długa i dostarczyła zawodnikom i opiekunom mnóstwo niezapomnianych, pozytywnych sportowych emocji.

Na tej samej gali uczennica tej samej szkoły Kamila Świącik odebrała statuetkę za wybitne osiągnięcia sportowe.

Gratulacje dla wszystkich zawodników, trenerów i opiekunów którzy przyczynili się do sukcesów sportowych uczniów z SP 1 w Kłobucku.