Sukcesy zawodników tenisa stołowego ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kłobucku


I miejsce w Mistrzostwach Gminnych Szkolnego Związku Sportowego, I miejsce w Mistrzostwach Powiatowych, II miejsce w Mistrzostwach Rejonowych, II miejsce w Mistrzostwach Półfinałowych Województwa Śląskiego to droga którą musieli przebyć zawodnicy Tenisa Stołowego ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kłobucku aby zmierzyć się z najlepszymi tenisistami województwa Śląskiego w wielkim finale, który odbył się w Czechowicach Dziedzicach. W stawce 8 drużyn: Leon Suchański, Dominik Drzastwa i Nikodem Pomian zajęli VI miejsce. Losowanie nie okazało się zbyt łaskawe, bo już w pierwszym pojedynku naszym zawodnikom przyszło się zmierzyć z gospodarzami finału i późniejszymi triumfatorami- Czechowicami. W kolejnym pojedynku chłopcy z Sp1 zrewanżowali się zwycięzcy zawodów półfinałowych Dąbrowie Górniczej. W meczu o miejsce VI pokonali rówieśników z Bytomia. Dyplom za miejsce VI chłopcy z Sp1 odebrali z rąk gościa specjalnego Mistrzostw Krzysztofa Wielickiego, człowieka – legendy światowego Himalaizmu.

Ogromne Gratulacje i słowa podziękowania za postawę i dostarczone sportowe emocje.