Wycieczka do Orientarium i Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi.

Wycieczka do Orientarium i Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi.

W październiku uczniowie naszej szkoły z klas: 5a i 5b pod opieką p. Anny Krajewskiej, p. Iwony Musiał, p. Jolanty Filipiak oraz p. Anny Gradzik wybrali się na wycieczkę do Łodzi. Odwiedzili Orientarium i Centrum Nauki i Techniki EC1.

W Orientarium dzieci miały okazję obejrzeć mnóstwo gatunków zwierząt. Podziwiały słonie indyjskie, a także uczestniczyły w karmieniu i kąpieli. Główną atrakcją okazał się podwodny tunel o długości 26 metrów, w którym obserwować można było liczne zwierzęta i rośliny.

W Centrum Nauki i Techniki EC1 uczniowie zwiedzali interaktywne wystawy i uczestniczyli w ciekawych eksperymentach.

Było aktywnie i dynamicznie, humory i pogoda dopisały.

Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni.